Ören Marina mayısta açılıyor

Gökova Körfezi Ören Beldesi’nde inşa edilen Gökova Ören Marina, 2014 yılı içerisinde misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Mayıs ayında faaliyete geçmesi planlanan yat limanındaki tesisler, 200 bin metrekarelik bir alana yayılacak. Yap-İşlet-Devret modeliyle işletilecek marina tamamlandığında, 8-30 metre arası yatların konaklayabileceği, 420 deniz, 150 kara kapasitesiyle hizmet verecek.  www.gökovaorenmarina.com.tr

2 comments

  1. Hasan Kılavuz

    Arkadaşlar, harika bir marina yapılmış. Tam bir doğa harikası, Gökova körfezinin içinde bütün koylara yakın mükemmel hizmet var. Setur’u tebrik ediyorum. Daha önce bir solugan problemi vardı ancak onu da inşaatın tamamlanmasıyla birlikte tamamen yok etmişler. Süper bir yer olmuş. Henry Carew Teknesi-Hasan KILAVUZ.

  2. Ömer Lütfi Avşar

    Teknemi yazın bu marinaya bağladım. Tabiat olarak aynı Göcek gibi. Tesis çok temiz ve hizmet mükemmel. Setur ilk defa Bodrum yakınlarında bir marinayı işletme şansını yakalamış. Bu da D-Marin’le rekabeti arttırmış. Herkese şiddetle tavsiye ederim. İnşaat bitimiyle birlikte solugan da bitmiş. Av.Ömer Lütfi Avşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.