ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ’NDEN CANLI YAYIN

Ekonominin zirvesi 13 Mart Cuma günü Uludağ’da toplanacak. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından dördüncüsü düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, 13-14 Mart’ta Uludağ Grand Yazıcı Otel’de gerçekleştirilecek. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in birer konuşma yapacağı Zirve’de, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacılar ile iş insanları bir araya gelecek.

www.zirvedencanli.com adresinden Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin tüm programı canlı olarak izlenebilecek. Zirve’ye katılma şansı olmayanlar internet üzerinden canlı izleme fırsatını yakalarken, daha önceden siteyi ziyaret edip kaçırmak istemedikleri oturumlar için kendilerine hatırlatma koyabilecekler. Ayrıca, her bir oturum sona erdikten kısa bir süre sonra videosu siteye yüklenecek…

zirvedencanli.com, Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin video arşivi niteliğinde bir site. Bu senenin programını canlı izleyebileceğiniz gibi, geçmiş senelerin de videoları sitede bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda neler konuşuldu, öne çıkan, altı çizilen konular nelerdi site üzerinden izlemek mümkün. Ayrıca bu seneki Zirve sırasında, Zirve katılımcıları ve konuşmacılarıyla yapılan özel video röportajlar da siteye yüklenecek.

www.zirvedencanli.com

www.uludagekonomizirvesi.org

 

Uludağ Ekonomi Zirvesi Hakkında: Capital ve Ekonomist dergilerinin 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor. Global ve yerel konuların tartışıldığı ve 2015 yılında dördüncüsü düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne geçen üç yılda 105 devlet adamı, 153 konuşmacı, bin 700 iş insanı ve 422 medya mensubunun da aralarında bulunduğu toplam 2 bin 400 kişi katıldı. Uludağ Ekonomi Zirvesi bugüne kadar dünyaca ünlü ekonomistleri, dünyanın en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticileri ile siyaset dünyasından önemli isimleri konuşmacı olarak ağırladı. Zirve’nin bugüne kadarki konuşmacıları arasında Ali Babacan, Mehmet Şimşek, Nouriel Roubini, Marc Faber, Muhtar Kent, Hamdi Ulukaya, Christian Wulff, Jack Straw ve Fatih Terim gibi isimler yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.