HAKKINDA

YACHT TÜRKİYE
Denizler ve tekneler hakkında her şey…
YACHT TÜRKİYE yayın yaşamına bu sloganla Mart 2006′da başladı. Okurlarıyla buluştuğu ilk günden itibaren yat ve denizcilik kültürüne yönelik diğer yayınlar arasından sıyrılıp bir numaraya yerleşen YACHT TÜRKİYE, özel ilgi dergileri arasında da ayrıcalıklı bir yere sahip oldu.

YACHT TÜRKİYE’nin bu başarısında en büyük rolü, hayata denizcilerin penceresinden bakıp, amatör ve profesyonel okuyuculara renkli bir dil ve yüksek bir görsel kaliteyle ulaşması oynuyor.

YACHT TÜRKİYE’nin konsepti, motorlu-yelkenli yerli ve yabancı tekneler, gezi önerileri ve hikâyeleri, mevsime göre özel rotalar, tekne bağlama ve konaklama yerleri, ulusal ve uluslararası yat yarışları, denizci mutfağı, modelcilik ve Türkiye’nin en kapsamlı tekne alım-satım rehberi YATMARKET gibi son derece zengin ve renkli konulardan besleniyor.

Türkiye’nin en güçlü ve en etkin yayın gruplarından Doğan Burda Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. bünyesinde yayımlanan YACHT TÜRKİYE her ay bu konseptiyle, yat dünyasının yüksek kalitesini okurlarının yaşamına katmanın mutluluğunu yaşıyor, yaşatıyor.

1 comment

  1. Mevlüt BAKİ

    Yacht derginizinvermiş olduğu ek kitapçıklardan haziran 2009 sayısının eki EGE NİN 50 CENNETİ ve temmuz 2010 sayısının eki EGE ADALARI 1 i gönderebilme imkanı varmı tabiki kurumunuzda varsa diğerlerine sahibim buna benzer eklerin devamı dileğ ile yayın hayatınızda başarılar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.