BURAK HAKKI: “Ege’de yaşasam mutlaka tekne alırım”

Oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Burak Hakkı, önümüzdeki günlerde iki projeyle birden izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor: Televizyonda “Üç Arkadaş” dizisiyle Eylül’de ve “Detay” sinema filmiyle gelecek yıl baharda… Gerek iş, gerek zorunluluklar nedeniyle İstanbul’da yaşasa da, şarkıdaki gibi kalbi Ege’de ve denize yakın bir yerlerde…

Siz bakmayın onun üst üste Marina Yacht Club Bodrum tarafından düzenlenen Famous Cup yelkenli yarışlarına katıldığına… Oyuncunun gönlünde aslında bir motoryat yatıyor. Nedeni de daha güvenli ve daha zahmetsiz olduğunu düşündüğü için. İşlerinden fırsat bulduğumuz an Pendik Marina’da buluştuk ve onu Trio Deniz’in distribütörlüğünü yaptığı hibrit tekne markası Greenline’ın en yeni modeli 48’e götürdük. Çekimlerde oğlu Rüzgar’ın da kendisine eşlik ettiği Burak Hakkı, bize hem yeni projelerini hem de deniz tutkusunu anlattı. Devamı Eylül 2014 sayımızda.

0I9A0348_R

2 comments

  1. Mehmet Katmer

    Merhaba, yukarıdaki görseldeki teknenin tasarımı çok hoş. Bu teknenin önden nasıl göründüğünü görmek isterdim.

  2. Mehmet Katmer

    Yadıda modelin ismi varmış. Ben resmi sıradan bir resim olarak düşünmüştüm. Gömlek renginden bahse konu teknenin başlıktaki tekne olduğunu anladım. İnsanız işte bazan anlayamayınca anlayamıyoruz. 🙂 Greenline 48. Resimdeki gibi bir tekne hayal ediyorum fakat üzeri açık. Tekne tasarımı benzer, büyük bir direk ve bir gelinlik giymiş gibi örtünen üstü açık bir tekne. Ucuz ve halk teknesi. 🙂 Uzaktan bir yelkenli yakından sıcacık bir ev. Kışın ne derece sıcak olur orası tartışılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.