MICHELIN Pilot Sport 4 Lastikleri Alaçatı Ot Festivali keyfine ortak oldu

Dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer alan Michelin, bu yıl 7-10 Nisan tarihleri arasında Çeşme Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Alaçatı Ot Festivali’nde yeni yüksek performans lastiği MICHELIN Pilot Sport 4’ü tanıttı. Pilot Sport 4 lastikleri ile yalnızca hareket kabiliyeti sunmanın yanı sıra sürüş keyfine de odaklanan Michelin, güzel anılara ortak oldu. Ege’nin keyifli yollarında MICHELIN Pilot Sport 4 lastikleri ile başlayan iki günlük Alaçatı Ot Festivali macerası, katılımcıları İstanbul’un karmaşasından uzak, keyifli bir sürüş deneyimi ile buluşturdu.

  1. Alaçatı Ot Festivali’ne festival coşkusunu doyasıya yaşamak üzere eğlenceli bir yolculukla başlanırken Ege’nin virajlı yollarında MICHELIN Pilot Sport 4 lastikleri özgün sırt deseni ve bileşenindeki malzemeler sayesinde sürüş keyfini katladı. Gelişmiş teknolojisi sayesinde güvenlik ve sürüş keyfini bir arada sunan lastikler, işlevsel yapısı ile uzun ömrü ve yakıt tasarrufu ile de sürücüleri tatmin etti.

Virajlarda ve yüksek hızla seyir ederken dahi yol ile temasın kaybolmasına izin vermeyen lastikler, yapısındaki bileşenlerin etkisi ile Ege yollarında sürücülere direksiyonda mükemmel bir hâkimiyet sundu. Michelin’in yüzyılı aşkın tecrübesi ve motorsporları alanındaki deneyimi sayesinde geliştirilen MICHELIN Pilot Sport 4, yol ile daha fazla temas alanı sağlayarak sürücülerin performansını geliştirirken; “Dynamic Response” teknolojisi ile de direksiyon hareketlerinin yola en iyi şekilde aktarılmasını sağladı.

Yüksek yakıt tasarrufu ile de şaşırtan MICHELIN Pilot Sport 4, aynı kategorideki lastiklere kıyasla yüzde 3 daha az yakıt tüketerek toplamda bir lastik fiyatı kadar tasarruf sunuyor. Lastik yanağında kadife görüntüsü ve etkisi yaratan premium dokunuş ve jant koruma bandı ile Premium tasarıma sahip lastikler, sürücü odaklı ve konforlu bir performans ortaya koyuyor.

MICHELIN Pilot Sport 4 ile güvenlik ve performans bir arada

Yüzyılı aşkın deneyimiyle yalnızca aracın yola temas eden tek noktası olmanın çok ötesinde yolculuk keyfini artırarak güzel anılara eşlik eden Michelin, yüksek performans lastiği MICHELIN Pilot Sport 4 ile performans, güvenlik ve uzun lastik ömrünü bir arada sunuyor. “Dynamic Response” teknolojisi ile yüksek hızlarda bile yol ile lastiğin temasını sabitleyen lastikler, bileşiğindeki işlevsel elastromerler ve silika sayesinde homojen yapısıyla yüksek performans geliştiriyor. Geniş ve derin kanalları ile su tahliyesini sağlayarak lastik ömrünü uzatan ve yakıt tüketimini sınırlayan MICHELIN Pilot Sport 4, hem kuru hem de ıslak zeminde arttırılmış performansı ile öne çıkıyor.

Alaçatı Ot Festivali Hakkında: Ege’nin marka değerini artırmak üzere bu yıl yedincisi düzenlenen olan Alaçatı Ot Festivali, Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla 7-10 Nisan 2016 tarihlerinde tüm Türkiye’den binlerce katılımcıyı ağırlayacak. Egeli otların öyküsünün anlatılacağı Türkiye’nin en keyifli etkinliklerinden Alaçatı Ot Festivali’nde tadım etkinlikleri, uzmanların katılımıyla gerçekleşecek birçok eğlenceli ve bilgilendirici workshop, Ege’nin kendine has, yerel ve taze ürünlerinin yer aldığı standlar ve Ege’den ilhamını alan 3 farklı sergi yer alacak. Katılımcı sayısı her yıl katlanan festival ile Alaçatı’nın doğal ve kültürel zenginliklerinin herkese tanıtılması hedefleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.