Akdeniz ruhlu hafta sonu teknesi BAYLINER CIERA 8

ABD’li Bayliner’ın yenilediği Cruiser serisinin ilk teknesi olan 8,15 metrelik Ciera 8, dört kişinin konaklayabildiği, banyosu ve donanımlı kuzinesiyle tam bir hafta sonu teknesi. Tekne, geniş yüzme platformu, sekiz kişilik kalabalık bir grubu ağırlayabilen kokpit düzeni, güneşlenme yatağına dönüşen koltukları, başüstündeki şezlong tipi güneşlenme minderleriyle de Akdenizli bir havaya sahip.

Yazı Eyüp Özel, Fotoğraflar Çiğdem Yurtsever

Bayliner, dünyanın en büyük tekne üreticilerinden olan ve Sea Ray, Boston Whaler, Quicksilver, Meridian, Aquador gibi birçok tekne markasını bünyesinde barındıran, bugüne kadar 100 binlerce tekne satan 57 yıllık tecrübeye sahip Brunswick Grubu çatısı altında üretim yapıyor. Hem ABD’de hem Avrupa’da üretim tesisine sahip Bayliner; Element, Bowrider, Deck Boat, Cuddy ve Ciera ismiyle beş ayrı seride; 4,93 metreden 8,15 metreye kadar toplam 20 model üretiyor.

Marka, son iki senedir Avrupa pazarında satışını durdurduğu, 7,65 ile 9,91 metre boy aralığındaki toplam beş modelden oluşan Cruiser serisini sil baştan yeniliyor. Yeni serinin ilk teknesi de Ciera 8 oldu. 10 ve 12 metrelik yeni modeller de yolda. Eylül 2014’te Cannes Yachting Festival’de dünya lansmanı yapılan Ciera 8’in Türkiye prömiyeri de Şubat 2015’te Avrasya Boat Show’da yapıldı. Bayliner’ın Türkiye distribütörü Trio Deniz’in özel bir kampanya ile Türk yatseverlerin beğenisine sunduğu tekneyle Pendik açıklarında test seyrine çıktık. Devamı Nisan 2015 sayımızda…

3350 3407 3487

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.