ÜNLÜ İSİMLERİN YELKEN MACERASI

Özge Ulusoy

Vodafone Red Team Boreas teknesi

Çok heyecanlıydı, ben daha önce hiç yelken yapmamıştım. Korktum tabii. Ama gerçekten bu bir yaşam tarzı ve çok keyifli. Devam ettirebilir miyim bilmiyorum ama benim için güzel bir deneyim oldu. Bir daha gelmeyi yine isterim. Organizasyon dört dörtlüktü, gerçekten hiçbir eksiğimiz yoktu. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Burak Hakkı

TEB ÖZEL Farr Away teknesi

Geçen sene daha heyecanlıydım çünkü ilk defa yarışmıştım. Bu sene de keyifli geçti, bayağı iyi bir yarış teknesindeydim, Farr Away teknesinde yarıştık. Aslında daha hızlı bir tekne olduğu için daha süratliydik ama daha az heyecanlandım çünkü ekip bayağı hazırlanmış, iddialı, iyi bir ekiple yarıştım. Her sene daha güzel oluyor. Yelkene çok ilgim yoktu ama denizi çok seviyorum, bu sene bambaşka oldu benim için. Organizasyon da mükemmeldi, çok başarılı buluyorum.

Hande Subaşı

Oakley Matador teknesi

Geçen sene de yarışmıştım, yine çok keyifli oldu. Bu organizasyon gerçekten çok keyifli oluyor, gelen ünlüler için farklı bir ortam oluyor. Yeni insanlarla tanışıyoruz. Hem spor adına hem de sosyalleşme adına çok güzel bir organizasyon. Ayrıca insanın hoşuna gidiyor, ülkemiz cennet ve burada böyle spor organizasyonunun yapılması çok güzel. Her anlamda harika.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.