Değişimin başlangıcı Azimut Atlantis 50

2014’te “Azimut Atlantis Koleksiyonu” olarak yola devam edecek iki markanın birlikteliği, bir coupe model olan Atlantis 50’yle yeni bir başlangıç yaptı. 16,30 metre uzunluğundaki spor teknenin en vurucu noktaları ise; agresif çizgileri, yüksek performansı ve fonksiyonellik odaklı tasarımı…

Yazı: NESLİHAN BÖLE  [email protected]   Fotoğraflar: JEROME KELAGOPIAN

Önde gelen İtalyan yat üreticisi Azimut Benetti Grubu bünyesindeki Atlantis Yachts, 2014 yılı itibariyle yola “Azimut Atlantis Koleksiyonu” adıyla devam edecek. Bu koleksiyonun ilk modeli ise; Azimut Atlantis 50… Azimut’un dokunuşlarının kendini hissettirdiği 50’de, önceki Atlantis modellerinde olduğu gibi azimli seyir performansı, elverişli dış yaşam alanları ve alt güvertede en üst seviyede konfor geleneği de korunmuş.

A50-Running-2

16,30 metrelik uzunluğu ve 4,42 metrelik genişliğiyle geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunan Atlantis 50, tüm zamanı deniz üzerinde geçirme isteği uyandıran bir tasarım ile donatılmış. İç ve dış tasarımı Neo Design tarafından yapılan 50’nin akıllı iç yerleşimi ve rasyonel mobilya düzenlemeleri de altı çizilmesi gereken detaylardan… İlk olarak 2-6 Ekim’deki Cenova Boat Show’da sergilenen spor tekneyi göremeyenler, 18-26 Ocak 2014 tarihinde düzenlenecek Boot Düsseldorf’ta ziyaret etme şansı yakalayabilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.